ClickCease

♡ Darmowa dostawa od 399zł ♡

Witaj Świecie!

Dobrze wiemy, że rodzicielstwo przepełnione jest masą dobrych rad. Sami tego doświadczyliśmy przy dwójce naszych dzieci. „Bez czapeczki w taką pogodę?”, „Nie bujaj na rękach, bo przyzwyczaisz”, „Dziecko śpi z Wami? Nie róbcie sobie tego!”. Większość z tych „rad” zawsze braliśmy na śmiech i reagowaliśmy soczystym „dziękuję”, a w głowie myślimy swoje. Czy ta sytuacja wygląda znajomo? Pewnie tak!

Postanowiliśmy, więc zakładając sklep BOHO BÉBÉ, że nie będziemy nikomu radzić, ani nikogo pouczać. Każde życie/rodzicielstwo jest przecież zupełnie inne. Każde dziecko/rodzic ma inne potrzeby. Nie będziemy, więc pisać Wam co „należy” i „wypada”. Będziemy Was inspirować i pokazywać wyłącznie to, co sprawdziliśmy na własnej (lub znajomej nam skórze). Bedą to produkty, które świetnie sprawdziły się w wyprawce naszych dzieci. Zabawki, które do tej pory przetestowaliśmy. Kosmetyki, których składy są jasne i przejrzyste. Wszystkie produkty opiszemy dla Was dokładnie, z własnego doświadczenia. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości chętnie je dla Was przetestujemy lub pokażemy w relacji. Chcemy, abyście mieli gwarancję, że kupujecie to, czego faktycznie potrzebujecie. O jakość naszych produktów nie musicie się martwić. Współpracujemy włącznie ze świadomymi markami, które na pierwszym miejscu stawiają jakość, zrównoważony rozwój i dobro planety.

Na naszych social mediach znajdziesz wskazówki, które być może odpowiedzą na trapiące Cię pytania. Zainspirują do kreatywnych, rozwijających umiejętności dziecka zabaw i sprostają nawet najbardziej wymagającym dzieciom. Czasem podrzucimy zabawne historie z naszego codziennego życia, które przecież tak bardzo przypomina życie nas wszystkich. 

Postaramy się zadbać o Ciebie i stworzyć miejsce, do którego będziesz chciał/chciała zajrzeć Drogi Rodzicu. Miejsce, w którym znajdziesz to, czego aktualnie potrzebujesz. Podane w prostej i estetycznej formie, która ułatwi Ci życie i pozwoli być szczęśliwym.

Bo sami wiemy, jak ważne jest po prostu być SZCZĘŚLIWYM. WItaj w świecie BOHO BÉBÉ.

Jakie marki u nas znajdziesz? Między innymi będą to:

 

Nasz asortyment nie będzie stały. Będzie systematycznie się powiększał o nowości i bestsellery, które sami sprawdzimy lub wy nam polecicie. Stay tuned!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl